Beyerdynamic T 70 p značky BEYERDYNAMIC - 57A19

image for Beyerdynamic T 70 p provided by Zítra doma

Spolu s uvedením modelu T 70p se unikátní technologie Tesla konečně dostává do poněkud dostupnějších sfér.

Dostaví se sice detail, prostor, dynamika, ale není možné je poslouchat dlouhodobě, protože vás za chvilku začnou bolet uši. Někdy se může se zdát, že sluchátka jedné značky hrají slaběji než sluchátka značky druhé, vyrovnání přinese až jejich větší zatížení, tedy zvýšení hlasitosti. Kompletně kovová konstrukce koše reproduktoru spolu s mimořádně výkonným neodymovým prstencovým magnetem zajišťuje maximální výkon a vysokou věrnost zvuku, což perfektně koresponduje s luxusním třívrstvým lakem a německou precizností zpracování .

Čím je sycení větší, tím snáze se měnič rozhýbe a tím lépe se podaří konstruktérům sladit přirozené vlastnosti měniče s jejich ideálním chováním.

Tesla je právě ten rozdíl. Z hudebních nosičů získá maximum informací již od nejnižších úrovní hlasitosti, jejich dostatečná účinnost neatakuje sluch nadměrnou hlasitostí a vy máte možnost neúnavně poslouchat stále dokola a dokola.

Sluchové orgány jsou naštěstí dostatečně inteligentní na to, aby i kvalitní, ale hlasitou reprodukci přestaly mít rády a donutí nás včas se jít věnovat jiné bohulibé činnosti.

Uzavřená konstrukce účinně izoluje před hlukem okolního prostředí . Základem výjimečného zvuku sluchátek Beyerdynamic T 70p je dostatečná hustota magnetických siločar, vyjadřovaná v jednotkách pojmenovaných po chorvatském vynálezci Nikolu Teslovi , která působí v jádru cívky a přímo tak ovlivňuje účinnost buzení magnetu vestavěného měniče. Dokonce i při mimořádně nízkých hlasitostech je možné vnímat ty nejjemnější detaily, kontrolované, analytické a extrémně frekvenčně vyrovnané od hlubokých basů po krystalické výšky.

Za ty mohou právě odlišnosti ve způsobu získávání potřebné energie.

Ačkoli se jedná o poměrně jednoduché konstatování, určitě jste si všimli, že ve zvuku sluchátek jsou velké rozdíly, a to často i u shodných cenových úrovní.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 36 hlasů and 34 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 57A19Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty