Beyerdynamic DT 990 600Ohm značky BEYERDYNAMIC - 58279

image for Beyerdynamic DT 990 600Ohm provided by Zítra doma

Sofistikovaná sluchátka Beyerdynamic DT 990 jsou modelem pro opravdové požitkáře.

Otevřená konstrukce pro neutrální a vysoce vyvážený zvuk s perfektním vykreslením prostoru. Membrána a kmitací cívka s minimální hmotností se svým charakterem reprodukce blíží elektrostatickým modelům a v kombinaci s pečlivě vyladěnou odezvou poskytne přirozený a vyvážený zvukový přednes . Měkké náušníky a dostatečně polstrovaný hlavový most vám společně s jednostranně vedeným kabelem zprostředkují špičkový komfort i při dlouhodobém používání. Analytická, ale současně neunavující reprodukce modelu DT 990 odhalí ve vašich nahrávkách zvuky a detaily, o kterých jste neměli ani tušení!

Klíčové prvky: Impedance 600 ohmů - ideální pro systémy Hi-Fi nejvyšší třídy.

Odmění vás perfektním zvukem a dokonalým komfortem nošení. Model DT 990 se stále vyrábí v Německu a může se proto pochlubit vynikající kvalitou řemeslného zpracování. Hlavový most z robustní nerezové oceli s měkkým polstrováním .

Použití těch nejkvalitnějších materiálů a současné zachování jednoduchého designu podtrhuje neoddiskutovatelnou kvalitu tohoto modelu.

Ať už jste fanoušky popu, klasické hudby nebo jazzu, poskytnou vám Beyerdynamic DT 990 vynikající poslechový zážitek s vysokou věrností zdroje. Parametry a specifikace: Zvukové charakteristiky: Frekvenční rozsah: 5-35 000 Hz Impedance: 600 ohmů Citlivost (SPL): 96 dB Nominální zkreslení (THD): <0,2 % Zatížitelnost: 100 mW Připojení: Vedení: jednostranné Délka kabelu: 3 m Konektor: 3,5mm + 6,35mm redukce, zlacený Provedení: Tlak náušníků: 2,8 N Konstrukce: uzavřená Uložení: circumaurální (okolo ucha) Hmotnost bez kabelu: 290 g Přečíst více

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 17 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 58279Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty