Beyerdynamic DT 880 32Ohm značky BEYERDYNAMIC - 1C669

image for Beyerdynamic DT 880 32Ohm provided by Zítra doma

Hlavový most z robustní nerezové oceli s měkkým polstrováním.

Jednostranně vedený kabel . Jsou výsledkem neutuchající snahy společnosti Beyerdynamic o neustálé zlepšování jejich výrobků. Ke komfortnímu poslechu přispívají měkké náušníky a polstrovaný hlavový most. Kompletní zvukové spektrum je reprodukováno od nejnižších subsonických basů po nejvyšší kmitočty. Částečně otevřená konstrukce pro neutrální a vysoce vyvážený zvuk.

Beyerdynamic DT 880 vás okamžitě zaujmou vyváženým zvukem s perfektně čitelnými středy , které zapadají do koncepce precizně vyladěných sluchátek. Legendární sluchátka Beyerdynamic DT 880 se navrací v novém designu a s konstrukcí kombinující výhody otevřených i zavřených sluchátek. Klíčové prvky: Impedance 32 ohmů - ideální pro přenosné přehrávače.

Polootevřený design pak přispívá ke vzdušnosti reprodukce a minimální izolace od okolí.

To vše v kvalitě Made in Germany! Parametry a specifikace: Zvukové charakteristiky: Frekvenční rozsah: 5-35 000 Hz Impedance: 32 ohmů Citlivost (SPL): 96 dB Nominální zkreslení (THD): <0,2 % Zatížitelnost: 100 mW Připojení: Vedení: jednostranné Délka kabelu: 3 m Konektor: 3,5mm+ 6,35mm redukce, zlacený Provedení: Tlak náušníků: 2,8 N Konstrukce: polouzavřená Uložení: circumaurální (okolo ucha) Hmotnost bez kabelu: 290 g Přečíst více

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 17 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1C669Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty